ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Етап 1: Обговорюємо Вашу проблему
Ви телефонуєте нам або відправляєте заявку через сайт. Ми консультуємо Вас з виниклої проблеми, уточнюємо всі необхідні деталі і інформуємо про особливості роботи з даним типом небезпечних виробничих відходів

Етап 2: Комерційна пропозиція і договір
Виїзд нашого фахівця на підприємство (при необхідності) для уточнення деталей. Після цього ми надаємо Вам цінову пропозицію і нашу ліцензію. Укладаємо договір на утилізацію і починаємо роботу.

Етап 3: Роботи зі збирання, вивезення та утилізації
Виконання робіт відбувається точно у встановлені за договором терміни. На всіх етапах з вами спілкується фахівець, який керує проектом. Саме тому ви володієте оперативною інформацією про хід виконання робіт і точно знаєте який обсяг робіт ще залишився.

Етап 4: Проблема вирішена!
Ваша проблема була вирішена в найкоротші терміни і без головного болю. З вашого боку — витрачено мінімум зусиль. Після закінчення робіт надаємо акт утилізації та всі необхідні бухгалтерські і екологічні документи.

Проводимо утилізацію в м. Олександрія Кіровоградська обл. та по всій Україні: утилізація в Вінниці та Вінницькій області, утилізація в Волинській області, утилізація в Дніпрі та Дніпропетровській області, утилізація в Донецькій області, утилізація в Житомирі та Житомирській області,утилізація в Закарпатській області, утилізація в Запоріжжі та Запорізькій області, утилізація в Івано-Франківській області, утилізація в Києві та Київській області, утилізація в Кропивницьку та Кіровоградській області, утилізація в Луганській області, утилізація у Львові та Львівській області, утилізація в Миколаївській області, утилізація в Одесі та Одеській області, утилізація в Полтаві та Полтавській області, утилізація в Рівненській області, утилізація в Сумській області, утилізація в Тернопільській області, утилізація в Харкові та Харківській області, утилізація в Херсоні та Херсонській області, утилізація в Хмельницькій області, утилізація в Черкаській області, утилізація в Чернігові та Чернігівській області, утилізація в Чернівецькій області.

E-mail: a0935410383@gmail.com
Телефон: +380935410383